fbpx

  Hayatın her anında güvenceye ihtiyaç duyabilirsiniz. Unico Sigorta, hayatınızın her döneminde size uygun poliçe türleri ile maddi zararlarınızı hafifletmeyi amaçlar.

  Unico Sigorta, trafik kazaları, doğal afetler, hastalıklar veya seyahatler sırasında karşılaşabileceğiniz istenmeyen durumların maddi yükünü azaltır. Beklenmedik masraflar sizi zor durumda bırakabilir. Unico Sigorta, bu tür durumlarda devreye girer ve yükünüzü hafifletir.

  Neden Unico Sigorta? Araba sahipleri için masraflar kaçınılmaz olabilir. Trafik kazalarının ekleyebileceği maddi zararlar sizi zor durumda bırakabilir. Unico kasko ve trafik sigortası, bu durumları en az maddi zararla atlatmanıza yardımcı olur. Trafik sigortası, trafik kazalarında karşı tarafın maddi zararlarının bir kısmını karşılar ve yaptırılması zorunludur. Kasko sigortası ise aracınızın çarpma, yanma, çalınma gibi durumlarında maddi zararınızı teminat altına alır.

  Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun (DASK) zorunlu deprem sigortası veya konut sigortası gibi sigortalar, evinizde doğal afetler veya diğer durumlardan kaynaklanan maddi zararı karşılar. Deprem sigortası, evinizde oluşabilecek deprem hasarını karşılar. Konut sigortası ise yangın, hırsızlık gibi durumlarda evinizin zararını karşılar. Sağlık sigortası, hastalık veya ameliyat gibi durumların maddi yükünü hafifletir. Seyahat sağlık sigortası ise seyahat sırasında oluşabilecek sağlık sorunlarını teminat altına alır. Sağlığınız Unico sigortaya emanettir.

  Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

  Türkiye’nin Sigortacılık Lideri

  Hizmetlerimiz