fbpx

  Türk Nippon Sigorta, yenilikçi hizmet seçenekleriyle her geçen gün daha fazla insan tarafından tanınan bir şirkettir. Şirket, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını her zaman en üst seviyede karşılamayı hedefleyen bir yaklaşımla değer yaratmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan şirket, küresel bir perspektifle hareket ederek konut, seyahat, sağlık, araç ve ferdi kaza gibi çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Trafik sigortası ve kasko gibi ürünler, araçla ilgili oluşabilecek kazalara karşı koruma sağlamaktadır.

  Trafik sigortası, araç kullanıcılarının yaptırmakla yükümlü olduğu bir sigorta türüdür. Bu sigorta, olası kazalarda üçüncü şahıslara verilebilecek zararları teminat altına almaktadır. Sigorta poliçesi, Karayolları Trafik Kanunu gereği araç sahiplerinin hukuki sorumluluklarını karşılamaktadır. Trafik sigortası poliçesi sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Kendi aracınıza bağlı olarak yaşayabileceğiniz olumsuz durumlar için kasko sigortası avantajlıdır. Kasko poliçesi, çarpma, yanma, çarpılma, hırsızlık, yangın gibi risklere karşı teminat sağlamaktadır. Ayrıca deprem, grev, lokavt, terör, sel baskını gibi ek teminatlar da kasko poliçesine eklenebilir.

  Konut sigortası, evinizi ve içindeki eşyaları dış tehlikelere karşı koruma altına alır. Yangın, yıldırım, infilak, fırtına gibi durumlar sigorta poliçesinin kapsamında yer alan teminatlardır. Türk Nippon Sigorta, kazaen kırılma veya yakıt sızıntısı gibi beklenmedik durumlarla karşılaşmanız durumunda da güvence sağlar. Tesisat, cam, anahtar, otel hizmetleri gibi ek teminatlar da sunulmaktadır. Zorunlu deprem sigortası (DASK), deprem ve depremden kaynaklanan yangın, tsunami, yer kayması, infilak gibi doğal afetlere karşı koruma sağlar. İş yeri sigorta poliçesi ise geniş kapsamlı teminat seçenekleriyle iş yerinizi ve kazanç kapınızı dış etkenlere karşı korur.

  Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

  Türkiye’nin Sigortacılık Lideri

  Hizmetlerimiz