fbpx

  Ray Sigorta, yenilikçi bir vizyona sahip olarak değer yaratmaya odaklanan bir şirkettir. Güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini karşılamak için bilgi birikimini kullanır ve çözüm önerileri sunar. Yaratıcı ve üretken bir yaklaşımla hareket eden Ray Sigorta, hizmetlerini acente, broker ve banka gibi çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilerine ulaştırır. Oto, konut, sağlık ve seyahat gibi farklı alanlarda çeşitlilik gösteren ürün gruplarına sahiptir.

  Ray Sigorta’nın trafik sigortası ve kasko hizmetleri öne çıkar. Trafik sigortası, olası kaza durumlarında 3. şahıslara verilebilecek zararları önlemeyi hedefler. Poliçe kapsamında maddi zararlar, ölüm, sağlık giderleri ve sakatlanma gibi teminatlar bulunur. Kasko sigortası ise kendi aracınıza bağlı oluşabilecek zararları karşılar. Genişletilmiş, Prenses ve 2. Şans gibi farklı kasko seçenekleri sunulur. Özel sağlık sigortası, kaza veya hastalık durumlarında ortaya çıkabilecek maddi zorluklara karşı avantajlar sunar. Ayrıca poliçe, SGK anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında da geçerlidir.

  Ray Sigorta ayrıca seyahat sağlık sigortası da sunar. Bu sigorta, seyahatler sırasında oluşabilecek risklere karşı güvence sağlar. Yurt içi ve yurt dışı seyahatler için düzenlenebilir ve uzak şehirlerde bile rahat hissetmenizi sağlar. Ev sigortası kapsamında ise bina, iş yeri ve dükkan gibi yapılar için çeşitli paketler sunulur. Evim Saray Konut Sigortası, evinizi ve içindeki eşyaları koruma altına alır. Bu sigorta poliçesi ev sahipleri ve kiracılar için geçerlidir. Ayrıca zorunlu deprem sigortası (DASK), deprem kaynaklı maddi kayıplara ve yangın, infilak, tsunami gibi çevresel etkilere karşı koruma sağlar.

  Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

  Türkiye’nin Sigortacılık Lideri

  Hizmetlerimiz