fbpx

  Bor Holding iştirakı olan Magdeburger Sigorta, yenilikçi ve güvenilir hizmetler sunarak 175 yılı aşkın sigortacılık deneyimine sahiptir. Almanya’nın Magdeburg kentinde 1944 yılında kurulan sigorta şirketi, sunduğu yenilikçi çözümlerle tanınmaktadır.

  Magdeburger Sigorta Ürünleri
  Magdeburger Sigorta, sigortacılığın birçok farklı alanında özel sigorta ve teminat paketleri sunmaktadır. Sağlık, trafik, ferdi kaza, konut, nakliyat emtia ve seyahat sağlık sigortası ürünleri, sigortalıların değişen beklentilerine cevap vermektedir. Sigorta poliçeleri ve özel paketler, ana teminat kapsamını ek teminat paketleriyle genişletme imkanı sunarak her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

  Magdeburger Sağlık Sigortası
  Magdeburger Sigorta, sağlık güvencesi olan bireyler için daha kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmetlerine uygun fiyatlarla ulaşmayı sağlayan 3 farklı tamamlayıcı sağlık sigortası paketiyle destek vermektedir. Sınırsız paket, yatarak ve ayakta tedavi olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her durumu kapsarken, 8’li paket yatarak ve 8 sefere kadar ayakta tedavi imkanı sunmaktadır. Ayrıca yalnızca yatarak tedavi olmanızı sağlayan yatarak tedavi teminat paketi seçenekleri de bulunmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası paketleri, check-up, tehlikeli hastalıklar ve diş teminatı gibi ek teminatlarla genişletilebilmektedir.

  Magdeburger Araç Sigortası
  Magdeburger Sigorta, trafik sigortası ürünlerinde de sigortalıların değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Zorunlu trafik sigortası olarak bilinen ihtiyari mali mesuliyet sigortasının kapsamı, ferdi kaza, hukuksal koruma, Magdeburger yardım ve Magdeburger ekstra yardım ek teminat paketleriyle genişletilebilmektedir. Magdeburger kasko sigortası ise aracınızı trafikteki birçok riske karşı koruma altına almak için sınırsız ikame araç seçeneği ve mini onarım gibi birçok ek hizmet paketi sunmaktadır.

  Magdeburger Sigorta, DASK sigortasıyla konut ve iş yerlerini deprem nedeniyle oluşabilecek maddi zararlara karşı güvence altına almanın yanı sıra yardım paketleriyle zenginleştirilebilen konut sigortası ürünleri sunmaktadır. Halı yıkama hizmetinden tadilat ve tamirat işlerine kadar çeşitli yardım paketleri bulunmaktadır. Nakliyat emtia sigortası ise geniş, dar ve tam ziya teminat paketleriyle hava, deniz veya kara yoluyla taşınan ürünlerinizi birçok riske karşı koruma altına almaktadır.

  Magdeburger, seyahatlerde beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlamak için üç farklı seyahat sigortası paketi sunmaktadır. Yurt içi seyahat sağlık sigortası yanında dar ve geniş kapsamlı yurt dışı seyahat sağlık sigortası paketleri de bulunmaktadır.

  Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

  Türkiye’nin Sigortacılık Lideri

  Hizmetlerimiz