fbpx

  Doğan Holding’in kurucusu Aydın Doğan tarafından 1961 yılında kurulan ve geniş bir sektör yelpazesine yayılan girişimlerde bulunan Hepiyi Sigorta, 29 Eylül 2021’de kurulmuştur. Yenilikçi bir bakış açısıyla sektöre adım atan şirket, 27 Nisan 2022’de tüm sigortacılık branşlarında faaliyetlerine başlamıştır.

  Hepiyi Sigorta, ilk poliçesini 17 Haziran 2022’de düzenleyerek hızla büyümeye devam etmiştir. Kısa sürede Türkiye genelinde birçok anlaşmalı kurum ve yaygın hizmet ağına ulaşmış, müşterilere kasko, trafik ve tamamlayıcı sağlık sigortası gibi ürünlerde uygun fiyatlar sunmuştur. Özellikle oto sigortalarında, Doğan Holding’in gücünü arkasına alarak sektörde lider olmayı hedeflemiştir.

  Hepiyi Sigorta, müşterilerine her türlü işlemde basit, anlaşılır ve pratik çözümler sunarak “Sizin İçin Hep İyisi” ilkesiyle hareket etmektedir. Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak yeni bir sigortacılık deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

  Empatiyi ön planda tutarak, her durumda müşterilerine “hep iyi” olmayı ve “hep iyi” hissettirmeyi amaçlayan Hepiyi Sigorta, sizin yanınızda olmayı ve her zaman en iyi çözümü bulmayı taahhüt eder.

  Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

  Türkiye’nin Sigortacılık Lideri

  Hizmetlerimiz